DĖMESIO! RUGIAGĖLIŲ PIEVA.

Įgyvendinant Vilniaus miesto savivaldybės finansuojamus visuomenės aplinkosauginio švietimo projektus Vilniaus Šilo mokykla oranizuoja gamtosaugines ir visuomenės švietimo veiklas. Kviečiame susipažinti su gerąja visuomenės aplinkosauginio ugdymo patirtimi.

– Mūsų mokyklos Lakštingalų gatvėje vaikai pasodino medžių pažintinis takas ir parengė vaizdinę medžiagą, kuria gali naudotis visos šalia esančios ugdymo įstaigos ir Valakampių bendruomenė.

– Socialinių įgūdžių klasė pasėjo Rugiagėlių pievelę greta Lakštingalų gatvės važiuojamosios dalies. Nuoširdžiai prašome apsaugoti rugiagėles nuo automobilių ratų.

– Kiekvieną rudenį Vilniaus Šilo mokyklos mokiniai prižiūri Antakalnio kapines, tvarko apleistus kapus.

Dėkojame projekto koordinatorei direktorės pavaduotojai ugdymui Astai Stulgaitienei ir jos suburtai komandai už jautrių gamtos grožiui piliečių ugdymą.