Darbo skelbimai

Soc. Pedagogas (-ė)

VILNIAUS ŠILO MOKYKLA (LAKŠTINGALŲ G. 8, VILNIUS) IEŠKO SOCIALINIO(-ĖS) PEDAGOGO(-ĖS) DARBUI NUO 2023-01-02 D. SU VAIKAIS TURINČIAIS SPECIALIŲJŲ UGDYMOSI POREIKIŲ 0,5et.

Mes Jums siūlome:

• įdomų ir prasmingą darbą jaunatviškame ir veržliame kolektyve;
  • nuolatines profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes (stažuotes ES mokyklose, mokymus pagal Erasmus+ ir kt. programas);
  • geras darbo ir atlygio sąlygas;
  • savarankiškumą ir kūrybiškumą skatinančią aplinką;
  • darbą su savanoriais iš ES šalių;
  • darbo laikas: derinamas.
  • darbo užmokestį, kuris priklauso nuo Jūsų darbo stažo ir kvalifikacinės kategorijos.

Darbo užmokestis nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybių ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą 2017-01-17 d. įstatymo Nr. XIII-198, 5 priedo, V skyriumi. Darbo krūvis: 0,50 et., atlyginimas priklausys nuo pedagoginio darbo stažo ir kvalifikacinės kategorijos nuo 791,94 neatskaičius mokesčių.

Daugiau informacijos apie mokyklą:

Facebook paskyroje

Darbo pobūdis:

• rūpintis mokyklos ugdytinių socialine gerove;
  • teikti socialinę-pedagoginę pagalbą mokyklos bendruomenės nariams ir užtikrinti sėkmingą ugdymo(si) procesą;
  • šalinant priežastis, kurios trukdo mokyklos ugdytinių ugdymo(si) procesui.

Reikalavimai:

• Ne žemesnis nei aukštasis universitetinis išsilavinimas, pedagogo kvalifikacija Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro nustatyta tvarka, ir socialinio pedagogo profesinė kvalifikacija.
  • Gebėjimas bendrauti su specialiųjų poreikių mokiniais ir bendradarbiauti su mokytojais, kitais asmenimis, tiesiogiai dalyvaujančiais ugdymo procese, specialiųjų poreikių mokinių tėvais (globėjais, rūpintojais), pedagoginių psichologinių tarnybų, sveikatos priežiūros, švietimo ir kitų įstaigų darbuotojais.
  • Gebėjimas numatyti veiklos prioritetus, ugdymo proceso tikslus ir uždavinius, veiklos turinį, gebėjimas dirbti su veiklą reglamentuojančiais dokumentais.
  • Geri IKT įgūdžiai.

Privalumai:

• Darbštumas, kūrybiškas, iniciatyvumas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje, savarankiškai planuoti, organizuoti darbą;
  • Mokėti bent vieną iš trijų Europos Sąjungos darbo kalbų (anglų, prancūzų ar vokiečių);
  • Rengti dokumentus, gebėti sklandžiai reikšti mintis žodžiu ir raštu;
  • Gebėjimas dirbti su skirtingo amžiaus mokiniais, turinčiais specialiųjų ugdymosi poreikių;
  • Rekomendacijos iš ankstesnių darboviečių.

Dokumentai, kurie turi būti pateikti:

• Prašymas dėl dalyvavimo atrankoje;
  • Socialinio(-ės) pedagogo(-ė) kvalifikaciją patvirtinantis išsilavinimo dokumentas;
  • Gyvenimo aprašymas (CV);
  • Pažyma apie turimą pedagoginį darbo stažą (privaloma jei tokį stažą turite).

Kontaktinė informacija:

Dokumentai priimami nuo konkurso paskelbimo dienos iki 2023 m. vasario 15 d. elektroniniu paštu: rastine@silospecialioji.vilnius.lm.lt su nuoroda SOC. PEDAGOGAS (-Ė).

Pretendentai(-ės), atitinkantys(-ios) konkursinės atrankos reikalavimus, bus informuojami(-os) asmeniškai ir kviečiami(-os) pokalbiui.