Image

Mokyklos naujienos

SVEIKATINIMO RENGINYS MOKYKLOS IR ANTAKALNIO MIKRORAJONO BENDRUOMENEI

SVEIKATINIMO RENGINYS MOKYKLOS IR ANTAKALNIO MIKRORAJONO BENDRUOMENEI
This image for Image Layouts addon

MOKYKLOS AKTŲ SALĖJE:

Kovo 31 d. (penktadienis) - 19:00 val. teorinė paskaita su Deiviu Petrušiu.

Balandžio 1 d. (šeštadienis) nuo 8:00 iki 17:00 vyks tailandietiško masažo 1,5 val. trukmės seansai (pagal Deivio Petrušio metodiką), kuriuos atliks Tailandietiško masažo mokytojo Deivio Petrušio mokiniai - masažo meistrai.

VYKS ASMENINĖS KONSULTACIJOS SU DEIVIU PETRUŠIU.

TAILANDIETIŠKAS MASAŽAS sprendžia nugaros, pečių juostos ir kt. problemas, mažina įtampą raumenyse, stimuliuoja vidaus organų veiklą, gydo depresines būsenas, gerina savijautą. Galima išvengti skausmo net operacijų paprastais būdais, tinkamai masažuojant, spaudžiant tikslinius taškus, nevartojant vaistų.

MIESTO SVEČIAMS VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS!

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA +370 61204742 (mokyklos kineziterapeutė Irina).