ŠILO VASARA

Mokslo metai iš vaikų, tėvų, mokytojų pareikalavo labai daug kantrybės, emocinių jėgų. Prasidėjus mokinių vasaros atostogoms, Viniaus Šilo mokykloje darbas tęsiasi! Mokykloje vyksta Vaikų vasaros užimtumo programa, kurią finansuoja Vilniaus m. savivaldybė ir mokinių tėvai/rėmėjai/rūpintojai.

Tikimės, kad epidemiologinė situacija leis šią vasarą žaisti, mėgautis vasaros malonumais draugų, bendramokslių rate.

Vaikų vasaros užimtumo programos metu mokykla įsipareigoja:

• organizuoti vaikui užimtumą nuo 2021 m. liepos 1 d. iki 2021 m. rugpjūčio 20 d. kiekvieną darbo dieną nuo 7.30 val. iki  17.30 val.;
  • teikti pavėžėjimo į mokyklą ir iš jos paslaugą;
  • organizuoti vaikų maitinimą;
  • užtikrinti vaikui paskirtų vaistų vartojimo priežiūrą;
  • užtikrinti savitvarkos ir higienos paslaugas;
  • užtikrinti dienos užimtumą mokyklos patalpose, mokyklos teritorijoje, gamtoje, kitose miesto erdvėse;
  • ugdyti ir palaikyti kasdienio gyvenimo ir socialinius įgūdžius;
  • užtikrinti individualų vaiko asistavimą;
  • užtikrinti dienos poilsio laiką tam numatytos erdvėse.

Siūlome susipažinti su veiklos programa:

VEIKLŲ PLANAS

Daugiau apie Vaikų vasaros užimtumo organizavimą kviečiame skaityti čia.

Tėvelių/globėjų/rūpintojų dėmesiui pateikiame valgiaraštį.

Vaikų vasaros užimtumą Vilniaus Šilo mokykloje koordinuoja socialinis pedagogas Šarūnas Montvila (epaštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ).