Image

Mokyklos naujienos

MOKYKLOJE VEIKIA KALĖDŲ SENELIO REZIDENCIJA

MOKYKLOJE VEIKIA KALĖDŲ SENELIO REZIDENCIJA

Laukdami šv. Kalėdų Vilniaus Šilo mokykla spinduliuoja kalėdinę nuotaiką – mokyklos patalpos, kiemas papuoštas šventinėmis dekoracijomis...

Laukdami šv. Kalėdų Vilniaus Šilo mokykla spinduliuoja kalėdinę nuotaiką – mokyklos patalpos, kiemas papuoštas šventinėmis dekoracijomis, veikia Kalėdų Senelio rezidencija. Kviečiame perskaityti Kalėdų Senelio laišką: SVEIKI MIELIEJI! Tikiuosi, Jūs, kaip ir aš, nekantriai laukiate šv. Kalėdų. Pasiilgau Jūsų! Labai džiaugiuosi, kad vėl Jus pamatysiu ir galėsiu sugrįžti į man mielą Vilniaus Šilo mokyklą!  Išduosiu paslaptį –  galėsite susipažinti su manimi, bet ir patikrinti, ar tikra mano stebuklingoji barzda, ir tyliai pakuždėti į ausį slapčiausias savo svajones!  Tad kviečiu visus – didelius ir mažus – kartu kurti bei dalintis stebuklais!  Su meile  Kalėdų senelis