Image

Mokyklos naujienos

Lyderystės mokymai Druskininkuose

Lyderystės mokymai Druskininkuose

2022 m. lapkričio 3-4 dienomis Vilniaus Šilo mokyklos lyderiai buvo išvykę į lyderystės mokymus Druskininkuose.

Mokymų metu dalyviai turėjo galimybę apsilankyti Druskininkų jaunimo užimtumo centre. Dalyviai susitkimo su įstaigos direktore, apžiūrėjo įstaigos patalpas, susipažino su įstaigoje dirbančia komanda bei dalyvavo komandos formavimo žaidimuose. Po vizito Druskininkų jaunimo užimtumo centre dalyviai išsinešė daug gerų emocijų, įsikvėpė naujų idėjų, lyderystės pavydžių bei užmezgė glaudžius bendradarbiavimo santykius su Druskininkų jaunimo užimtumo centru.

Lyderių mokymuose didžiąją laiko dalį užėmė Vilniaus Šilo mokyklos strateginio plano 2023-2027 m. projekto rašymas. Susitikimo dalyviai sėkmingai peržvelgė rašomą startegiją, pasiskirstė darbus bei iškėlė Šilo mokyklos svarbiausius tikslus bei uždavinius 2023-2027 metams.

Šiuose mokymuose didelis dėmesys buvo skiriamas lyderių kompetencijoms aptarti, kiekvienas mokymų dalyvis sėkmingai išsiaiškino savo stipriąsias bei tobulintinas lyderystės sritis. Šilo mokyklos lyderių atliktos komandos formavimo užduotys be galo padėjo labiau suprasti vienas kitą, sužinoti daugiau apie kolegas bei pasidalinti geraja lyderytės patirtimi.

2022 metais vykę Vilniaus Šilo mokyklos lyderių mokymai be galo prisidėjo prie darnaus lyderių darbo bei nenutrūkstamo, sėkmingo Vilniaus Šilo mokyklos tolimesnio profesnio tobulėjimo.