Image

Mokyklos naujienos

Erasmus+ KA122 projektas „Mokykla visiems vaikams“

Erasmus+ KA122 projektas „Mokykla visiems vaikams“
This image for Image Layouts addon

2022.10.16 - 2022.10.22 Vilniaus Šilo mokyklos pedagogai: Lilija Markevičienė, Gintarė Šimkienė, Svetlana Petkevičienė, Jurga Klimkienė, Asta Stulgaitienė dalyvavo  mobilumo vizite (darbo stebėjimo praktikoje) Portugalijoje, Bragoje pagal Erasmus+ KA122 projektą „Mokykla visiems vaikams“ (dotacijos sutartis Nr.2022-1-LT01-KA122-SCH-000076906), susipažino su naujomis IT darbo metodikomis bei atliko praktines užduotis su mokiniais.

Projekto metu vyko leidinio “O professor que vive em mim...FISH E FIXE“ pristatymas, apibendrinantis  pedagogų iš Portugalijos  A. Rocha ir J. Reis darbo stebėjimo praktiką Lietuvoje, Vilniaus Šilo mokykloje, kuri vyko 2022 m. liepos mėn.

Pristatyme dalyvavo Vilniaus Šilo mokyklos pedagogai, mokytojai iš AETSM Tadime, Braga (Portugalija), Portugalijos švietimo ministerijos ir Bragos savivaldybės švietimo skyriaus atstovai.