Image

Mokyklos naujienos

ATIDARYTA LAUKO KLASĖ!

ATIDARYTA LAUKO KLASĖ!
Pavasarį prasidėjęs pilotinis Vilniaus švietimo pažangos centro projektas „Lauko klasių projektavimas“, jau duoda rezultatų. Prasidedant naujiems mokslo metams, Vilniaus Šilo mokykloje atidaryta lauko klasė – unikali erdvė, kur mokiniai turės galimybę ne tik geriau pažinti artimą aplinką, bet ir mokytis kitaip.

Vilniaus Šilo mokykla yra viena iš 8 sostinės mokyklų, kurios buvo atrinktos dalyvauti projekte. Projekto metu pradinį ir pagrindinį ugdymą vykdančių mokyklų kiemuose kuriamos unikalios edukacinės klasės, kuriose būtų gera, įdomu ir smagu mokytis ir užsiimti aktyvia veikla.

Lauko klasių projektą  sukūrė Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos studentės  Gertrūda ir Ieva bei jų  dėstytojai.

Nauja erdvė paįvairins ir praturtins ugdymo procesą ir padės artėti prie Geros mokyklos koncepcijoje išsakytos vizijos, kad mokymas(is) turėtų vykti ne vien tradicinėje klasės erdvėje, o „klasėse be sienų“.

Už Vilniaus Šilo mokyklos lauko klasės projekto parengimą, įgyvendinimą ir paramą dėkojame įmonei „VikingDome“. Pagrindinis Lauko klasės rėmėjas – Amerikos Lietuvos Dukterų draugija.
 
Daugiau informacijos: https://www.svietimopazanga.lt/vilniaus-silo-mokykloje-atidaryta-lauko-klase