„ŽALIA KLASĖ“ – GALIMYBĖ VAIKAMS IR TĖVAMS

  Naujienos, Projektai

 

Rugsėjo 13-15 dienomis 4 ir 5 klasių mokiniai išvyko į „Žaliąsias klases“. Vaizdingoje Inturkės (Molėtų raj.) sodyboje vaikai mokėsi socialinių įgūdžių, savarankiškumo, atliko įvairias kūrybines užduotis.

 

  

Daugumai vaikų – tai pirmas išvykimas iš namų, pirmi savarankiški žingsniai, kai šalia nelieka mamos ar tėčio!

Dalinamės Mamos įrašu edienyne: „Labai noriu padėkoti mokytojams, direktorei ir visiems visiems už nuostabią galimybe mūsų vaikams įrodyti, kad jie gali ❤ Už begalinį atsidavimą mūsų vaikams, už tai, kad jūsų (mokytojų/auklėtojų/padėjėjų) vaikai liko be mamų dviem naktim tam, kad mūsų vaikai galėtų šauniai praleisti laiką. Ka čia šauniai…laiką jie praleido taip, kad sunku žodžiais apsakyti…“

Išvažiuojamoji klasė yra Erasmus+ KA229 projekto „ART SMILE“ dalis, kurią finansuoja Erasmus+ ir Amerikos „Lietuvos dukterų“ asociacija.

 

  Atnaujinta: 2021 rugsėjo 30d.