VILNIAUS ŠILO MOKYKLOJE BUS ĮRENGTA LAUKO TEATRO KLASĖ

  Naujienos, Projektai

Kalendoriniam pavasariui pasibeldus į mokyklų duris, startuoja pilotinis Vilniaus švietimo pažangos centro projektas „Lauko klasių projektavimas“.

Vilniaus Šilo mokykloje bus įrengta lauko TEATRO klasė, kur mokymas(is) vyks ne vien tradicinėje klasės erdvėje, o „klasėse be sienų“.

Idėjomis, kaip turėtų atrodyti TEATRO klasė, kviesime dalintis mokinius, jų tėvelius ir kitus mokyklos bendruomenės narius. Bendradarbiausime su Vilniaus dizaino ir technologijų kolegijos dėstytojais bei studentais, kurie parengs lauko klasių įrengimo projektus pagal mokyklos bendruomenės pasiūlytas idėjas ir išsakytus poreikius.

Štai apie ką svajojame:

Svajojame įsirengti lauko TEATRO klasę, skirtą vaikų kūrybiškumo ugdymui <…> šioje lauko Teatro klasėje mokiniai skaitys/vartys knygas, gamins dekoracijas spektakliui, šoks, dainuos ir muzikuos. Į spektaklius kviesime mokyklos ir vietos bendruomenę, kuri po renginio galės mūsų jėgomis įrengtoje lauko virtuvėje pasivaišinti šiltnamyje užaugintomis morkomis, užkandžiais ir gėrimais.

Daugiau informacijos čia.

  Atnaujinta: 2021 kovo 2d.