VĖJŲ GAUDYMO ŠVENTĖ

  Naujienos, Renginiai_archyvas2015

Gegužės 29–oji – paskutinė mokslo metų diena 1-5 klasių mokiniams. Ją mes paminėjome Vėjų gaudymo švente. Į šventę vaikučiai susirinko su savo šeimų nariais. Kadangi šią dieną nuo pat ryto švietė saulė, tai šventė vyko mokyklos kieme. Jos metu vaikai surengė smagų koncertą. Pirmiausia pasirodė svečiai – Užupio gimnazijos šokėjai. Po jų šoko mūsų mokyklos šokėjai, vadovaujami šokių mokytojos Ugnės bei dainavo mokytojos Marinos paruošti dainininkai. O kūno kultūros mokytojai Giedrius ir Regina kvietė visus pasportuoti, atliekant įvairias sportines užduotis. Šventės „vinimi“ tapo šokis su parašiutais bei muilo burbulų pūtimo varžybos.

™Šventę organizavo mokytojai: Jolanta, Brigita, Regina ir Giedrius.

™VISIEMS GERŲ VASAROS ATOSTOGŲ!!!!

  Atnaujinta: 2015 gegužės 29d.