VAIKŲ VASARA ŠILE

  Projektai, TĖVELIAMS

Dėl ekstremaliosios situacijos šalyje šie mokslo metai atnešė daug iššūkių mokyklų bendruomenėms: mokymasis persikėlė į virtualią erdvę, buvo apriboti socialiniai kontaktai, mokiniai 3 mėnesius praleido namuose mokydamiesi nuotoliniu būdu.

Prasidėjus mokinių vasaros atostogoms, laisvėjant karantinui svarbu pasirūpinti vaikų, turinčių SUP, užimtumu ir turiningu laisvalaikiu, sudaryti sąlygas Tėveliams/Globėjams/Rūpintojams sugrįžti į darbus.

Vilniaus m. savivaldybės biudžeto ir Tėvelių/Globėjų/Rūpintojų lėšomis šiemet finansuotas vaikų užimtumas liepos-rupjūčio mėn. Vilniaus m. savivaldybės lėšomis buvo organizuota turininga nemokama vaikų vasaros užimtumo programa.

Maloniai prašome pasidžiaugti džiugiomis vaikų vasaros Šile akimirkomis.

        

Birželio mėnesį buvo organizuotos įvairūs edukaciniai užsiėmimai:

– Muilo burbulų šou;

– Nusipiešk piešinį ant marškinėlių;

– Einiaus ir Stopaus saugaus eismo pamokėlė;

– Erdvinis kinas;

– Spalvų kodas – eksperimentai.

Dėkojame socialinei pedagogei Renatai ir bibliotekininkei Danutei už vaikų vasaros veiklų koordinamvimą.

 

  Atnaujinta: 2020 liepos 1d.