TAU, VILNIAU!

  Projektai, Renginiai, TĖVELIAMS

Pirmąjį rudens sekmadienį nuo ryto iki pavakarės Katedros aikštėje vyko socialinės įtraukties renginys „Tau, Vilniau!“. Ši šventė prisidėjo prie neįgaliųjų ir negalios neturinčių žmonių suartėjimo. „Už miestą tau ir man“ – toks šūkis šiemet suvienijo kasmetinės šventės dalyvius. Į šį didžiulį susibūrimą suvažiavo iki 2000 dalyvių iš visos Lietuvos. Viena iš šios šventės dalyvių  – Vilniaus Šilo mokykla, kuri pristatė mūsų mokinių tapytus paveikslus, rankdarbius, Kajos piešiniais papuoštus marškinėlius bei rankines. 

Dėkojame Kajos šeimai, direktorės pavaduotojai Astai, bibliotekininkei Danutei, socialinei pedagogei Renatai, dailės mokytojai Dovilei už pasiruošimą renginiui ir dalyvavimą jame. 

 

Nuotraukoje: Asta ir Danutė dėvi Kajos piešiniais puoštus marškinėlius. 

  Atnaujinta: 2019 rugsėjo 1d.