„SWEDBANK“ PROJEKTAS – „MUMS RŪPI“

  Naujienos, Padėkos

„SWEDBANK“ Padėkos 2020 ąžuoliukas jau pasodintas  Vilniaus Šilo mokykloje.

Pasak banko darbuotojų, ąžuoliuko sodinimo diena pasirinkta simboliškai – artėjant Mokytojo dienai.  Pirmasis apsilankymas buvo skirtas Vilniaus Šilo mokiniams, šįkart norėta padėkoti pedagogams už jų atsidavimą darbui.

Nors COVID-19 ekstremalios padėties laikotarpis neleido visiems susirinkti kartu – tačiau planas pavyko – ąžuoliukui parinkome nuostabią vietą – prie mokyklos vartų, šalia liepos ir kaštono.  Kol ąžuoliukas augs, puoselėsime  mūsų esamą ir būsimą draugystę.

„SWEDBANK“ komandos dovana – 1000 Eur keliauja Vilniaus Šilo mokyklos vaikams. Lėšos bus skirtos kaniterapijos užsiėmimams.

Dar kartą tariame ĄŽUOLO didumo AČIŪ!

  Atnaujinta: 2020 spalio 8d.