SĖKMĖ LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖSE!

  Naujienos, Projektai, TĖVELIAMS

Vasarį visoje Lietuvoje prasidėjo beveik pusmetį truksianti sporto šventė. Tūkstančiai mažųjų šėls didžiausiame šalyje vaikams skirtame sporto projekte – Lietuvos mažųjų žaidynėse.

Penktus metus iš eilės organizuojamos žaidynės kasmet sulaukia vis didesnio dėmesio. Šią savaitę pirmajame žaidynių etape startavo rekordinis dalyvių skaičius – 272 ikimokyklinio ugdymo įstaigos iš visos Lietuvos. Tarp šių įstaigų – ir mūsų mokykla – Vilniaus Šilo mokykla!

Vaikai dalyvauja specialiose, draugyste ir kilniu elgesiu paremtose estafetėse, kurių metu susipažįsta su sportine veikla ir olimpinėmis vertybėmis, mokosi bendradarbiauti, ugdo pozityvų požiūrį į sveiką gyvenseną.

Pirmajame etape stengiamasi visiškai išvengti konkurencijos. Sportui skirti renginiai kiekvienoje ikimokyklinio ugdymo įstaigoje organizuojami atskirai, o dalyvauti gali visų amžiaus grupių vaikai. Vilniaus Šilo mokyklos mažiejipateko į II-ąjį žaidynių etapą!

DIPLOMAS2

„Mažųjų žaidynėse vaikai ne konkuruoja, o bendrauja, žaidžia, padeda vienas kitam. Tai šventė, iš kurios kiekvienas išeina ne tik su apdovanojimu, bet ir geriausiomis emocijomis, kurias sukelia sportas“, – sakė LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Antrojo etapo estafetėse susitiks skirtingų ugdymo įstaigų komandos. Vaikai bendraus, mokysis išlaikyti kilnaus elgesio principą atlikdami užduotis, džiaugtis ne tik savo, bet ir kitų pergalėmis. Komandos, kurioms seksis geriau, pateks į vieną iš keturių festivalių.

Dėkojame sporto mokytojams  – Reginai, Sauliui, Giedriui ir Sergejui – visapusišką mažųjų fizinių savybių lavinimą!

  Atnaujinta: 2019 kovo 23d.