RŪTA BAGDONAVIČIENĖ – VILNIAUS M. METŲ MOKYTOJA

  Naujienos, Padėkos

VILNIUS KASMET PAGERBIA GERIAUSIUS, SAVO DARBUI ATSIDAVUSIUS MOKYTOJUS.

SVEIKINAME MYLIMĄ MOKYTOJĄ, SPECIALIĄJĄ PEDAGOGĘ METODININKĘ RŪTĄ BAGDONAVIČIENĘ GAVUS VILNIAUS M. METŲ MOKYTOJOS VARDĄ!

Pozityvus požiūris į mokytojo profesiją, nepaprastai aukšta mokytojos Rūtos vidinė kultūra atsispindi ugdyme, ir įgyvendinamuose projektuose. Rūta įkvepia kolegas burtis į komandą ir drauge planuoti. Pedagogė yra integruoto ugdymo specialiajame ugdyme pradininkė.   Nuo 2019-2020 m.m. mokytojos suburti kolegos dirba pagal integruoto ugdymo modelį, kurio metu, pasak Rūtos, mokiniai yra sudominami, išlaikomas holistinis požiūris į pasaulį, vaikui suteikiama galimybė tas pačias žinias pakartoti per skirtingus dalykus.

Mokinių tėveliai atvirai žavisi mokytoja ir ją vadina (citata) „Mokytoja iš didžiosios raidės“, „… tai yra geriausia, ką gali duoti mokykla mano vaikui!“

  Atnaujinta: 2021 spalio 5d.