„RENKUOSI MOKYTI!“ POKYČIO KOMANDA

  Naujienos, Projektai

Vilniaus Šilo mokykla dalyvauja projekte „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“. Mokyklos pokyčio komanda – Egidija Urbanavičienė (direktorė), Sigita Bajerčiūtė (pavaduotoja ugdymui), Rūta Bagdonavičienė (vyr. mokytoja), Vaida Maziukienė (vyr. mokytoja), Gintarė Šimkienė (logopedė metodininkė), Jovita Martinova (auklėtoja) ir jaunasis mokytojas Artūr Adam Markevič dalyvauja konsultacijų dienose, mokymose, kurių metu analizuoja mokyklos bendruomenės apklausų duomenis, stipriąsias ir silpnąsias puses. 

Iki gruodžio 15 dienos, remdamiesi tyrimų rezultatais,  turime sudaryti mokyklos pokyčio planą. Laukiame Jūsų pasiūlymų, idėjų ir įžvalgų. 

Nuotraukoje: Vilniaus Šilo mokyklos, Vilniaus Filaretų pradinės mokyklos ir Vilniaus Žiburio pradinės mokyklos komandų atstovai. 

  Atnaujinta: 2018 lapkričio 18d.