POZITYVUS ELGESYS IR INTERVENCIJOS SISTEMA „PEPIS“

  Naujienos, Projektai

Vilniaus Šilo mokyklos pedagogai dalyvauja „Pozityvaus elgesio palaikymo ir intervencijos sistemos (PEPIS)“ diegimo mokyklose projekte.

PEPIS tikslas – padėti mokykloms sukurti pozityvų mokyklos klimatą bei sudaryti sąlygas kiekvienam mokiniui sėkmingai pasiekti teigiamų akademinių, socialinių bei elgesio rezultatų.

Pirmus mokymus vedė Pozityvaus elgesio sistemos (angl. Positive Behavior Support) Europos tinklo prezidentė, profesorė Sui Li Goei.

Lektorė Sui Li Goei, Europos PEPIS tinklo prezidentė, supažindino su pagrindiniais tinklo uždaviniais, kaip antai: gerinti mokinio socialinius, emocinius, elgesio ir akademinius rezultatus Europos mokyklose, skatinant įtrauktį, toleranciją, pilietiškumą ir laisvę.

„Pozityvaus elgesio palaikymo ir intervencijos sistemą“ lektorė pristatė kaip trijų lygių prevencijos modelį, apimantį akademinį bei tinkamo elgesio ugdymą, intervencijas, padedančias užkirsti kelią įvairioms problemoms, o ypač elgesio.

Skaitykite daugiau: https://www.svietimonaujienos.lt/pozityvus-elgesys-ir-intervencijos-sistema/

  Atnaujinta: 2020 lapkričio 8d.