MOKYKLOS REKVIZITAI:

Lakštingalų g. 8, Vilnius
SEB bankas
Sąskaita LT68 4010 0424 0395 1807

Džiaugiamės ilgalaike draugyste su Belgijos Briuselio II Europos mokyklos Tėvų asociacija APEEE. Aktyvių Tėvelių dėka remiami kaniterapijos užsiėmimai, vaikų edukacinės išvykos.

Image result for APEEE

Dėkojame „Daughters of Lithuania LA“   už paramą, kurios dėka galėjome organizuoti Vilniaus Šilo mokyklos vaikų vasaros užimtumo programą.

Daugiau informacijos čia.

Mūsų draugų dovanos: skiriamosios liemenės ir kepuraitės!

Vos prasidėjus naujiems mokslo metams, Vilniaus Šilo mokyklos bičiuliai iš Vilniaus m. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro ir UAB „Novell Vilnius“ mus aplankė su dovanomis: skiriamosiomis, šviesą atspindinčiomis liemenėmis bei kepuraitėmis. O dovanos nepaprastai reikalingos! Džiaugiamės, kad išvykų metu mokiniai bus matomi ir saugesni.

Nuoširdus ačiū!

Mokyklą galima paremti pervedant iki 1,2 % pajamų mokesčio sumos Lietuvos vienetams, pagal LR labdaros ir paramos įstatymą turintiems teisę gauti paramą.

Priemonės, įsigytos iš Amerikos lietuvių nepelno organizacijos „Lietuvos Dukterys“ paramos.

Atnaujinta: 2020 spalio 5d.