Pagal vaikus sutvertas pasaulis.

  Naujienos, Renginiai, TĖVELIAMS

Šiuolaikinio šokio teatras „Dansema“  šokėjai  – ištikimi ir labai artimi Vilniaus Šilo mokyklos bičiuliai. Todėl „Dansema“ į savo 10-ies metų Gimimo dieną pasikvietė Šilo mokyklos mokinius ir Vilniaus specialiojo ugdymo centro „Aidas“ vaikus.

Dešimtmečio programą spalio 20 d. 18.00 val. pradėjo „Pasaulio sutvėrimas pagal vaikus“, ypatingas Dansemos ir Vilniaus specialiojo ugdymo centro „Aidas“ bei Vilniaus Šilo mokyklos mokinių kūrybinis edukacinis projektas, kurio metu „Dansemos“ šokėjai kartu su vaikais, turinčiais įvairių raidos ir elgesio sutrikimų, improvizavo ir judesiu perteikė savitą pasaulio sukūrimo istoriją.

Tai buvo nuostabi galimybė vaikams kartu su profesionaliais šokėjais bendradarbiauti, kurti ir šokti scenoje, parodant kūrybinio proceso rezultatą viešai. 

Šis projektas yra Erasmus KA2 programos „I AM PROSPEROUS“ projekto dalis. 

  Atnaujinta: 2018 gruodžio 1d.