PADRĄSINTI. ĮKVĖPTI. PALAIKYTI!

  Naujienos, Projektai, Renginiai

Vasario 7 d. Vilniaus Šilo mokykloje vyko projekto „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ veiklos. Užsiėmimus vedė Lietuvos Generolo Jono Žemaičio Karo akademijos viršininko pavaduotojas pulkininkas Darius Vaicikauskas ir mechanizuotos pėstininkų brigados „Geležinis vilkas“ LDK Algirdo mechanizuoto pėstininkų bataliono prieštankinio būrio vadas leitenantas Mantas Radžiūnas.

Užsiėmimų metu mokiniai susipažino su šiuolaikiškos Lietuvos kariuomenės veikla, jos struktūra. Vaikams labai patiko šios veiklos.

   

Mokiniai turėjo galimybę parodyti savo žinias apie kariuomenę, patys karininkams uždavė daug klausimų. Ypač naudingi buvo praktiniai užsiėmimai: kareiviškų daiktų matavimasis, dažymasis slepiamosiomis spalvomis, kareiviškų fizinių pratimų darymas. 

Dėkojame Lietuvos karininkams suteiktą už galimybę būti padrąsintiems, įkvėptiems. 

  Atnaujinta: 2019 vasario 12d.