NAUJIENA! LAUKO KLASĖ.

  Naujienos, Projektai

Šie metai privertė pasukti galvas kaip kūrybiškai ir svarbiausia saugiai užtikrinti kontaktinį mokymąsi, tad Vilniaus švietimo pažangos centras (VŠPC) drauge su Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija (VTDK) pakvietė Vilniaus miesto ugdymo įstaigas dalyvauti  pirmojo pilotinio lauko klasių projekte.

Bendradarbiaujant su Kolegijos dėstytojais  bei studentais, nuo šių metų sausio mėnesio VŠPC parengė pilotinį lauko klasių projektavimo ir įrengimo projektą. Šio projekto aktualumą parodė mokyklų atrankos konkursas, kuriame dalyvavo 26 mokyklos, iš jų į tolimesnį etapą pateko 8 Vilniaus miesto įvairaus tipo mokyklos, tarp kurių – ir Vilniaus Šilo mokykla.

Kolegijos studentės  Gertrūda Ravluševičiūtė ir Ieva Čirūnaitė kūrė unikalų lauko klasės projektą, atliepiant mokyklos poreikius, kraštovaizdį ir atsižvelgiant į vaikų amžiaus grupes.

Vėliau studenčių projektą patobulino UAB „Viking Dome“ dizaineriai.

ICO5 F3 Lauko klase Architektura

Lauko klasė – tai unikali erdvė, kur mokiniai turės galimybę ne tik geriau pažinti artimą aplinką, bet ir ugdytis kūrybiškai, atrasti drauge su mokytojais naujus mokymosi metodus. Tikimės, kad lauko klase galėsime džiaugtis Rugsėjo 1 d.

Projektą inicijuoja Vilniaus miesto savivaldybė, koordinuoja Vilniaus švietimo pažangos centras.

Projektą remia Vilniaus Šilo mokyklos rėmėjai, Vilniaus m. savivaldybė.

  Atnaujinta: 2021 liepos 28d.