Mokytoja Jolanta Jaraminienė išrinkta Metų Mokytoja!

  Naujienos, Padėkos

Vilniaus Šilo mokyklos mokytoja metodininkė Jolanta Jaraminienė išrinkta Vilniaus miesto metų Mokytoja! Ši džiugi žinia pasiekė Jolantą, kai ji kėlė kvalifikaciją Valencijos (Ispanija) ugdymo bei neįgaliųjų įdarbinimo įstaigose, pagal Erasmus KA1 programos projektą. Mokytoja Jolanta prasitarė, kad ši žinia jai buvo labai netikėta ir nepaprastai džiugi. 

Vilniaus Šilo mokyklos bendruomenė sveikina Metų Mokytoją Jolantą ir dėkoja už meilę vaikams, švelnumą, kolegiškumą, profesionalumą. Jolanta kiekviename vaike įžvelgia ir tobulina jo galias, savo rūpestingumu bei pozityviu požiūriu sutelkia Tėvelius bendram darbui. Jolantos vidinė kultūra, tolerancija, kantrybė ir noras veikti kartu – pavyzdys visai pedagoginei bendruomenei. 

„Tai, kokį pagrindą pasiklosime šiandien, nulems ne penkerių ar dešimties metų Lietuvos ateitį, bet daug ilgesnį laikotarpį, ir nuo to priklausys, kokia bus Lietuva. Todėl labai vertinu ir didžiuojuosi mokytojais, kurie save paskyrė šiam sunkiam darbui. O šiandien pagerbiame ryškiausius šviesulius – tikiu, kad jie yra ir bus įkvėpimas visiems: moksleiviams, tėvams, kolegoms,” – sveikindamas susirinkusius Vilniaus rotušėje kalbėjo Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

 

  Atnaujinta: 2018 spalio 9d.