MOKINIŲ KONFERENCIJA – ugdymas įveikiantis visas kliūtis!

  Naujienos, Projektai, Renginiai

2019 m. vasario 19 d. Klaipėdos Gedminų progimnazijoje vyko  mini mokymai „Projektų mugė 2019“.

Mugės tikslas – sudaryti galimybes keistis gerąja projektinės veiklos patirtimi, pristatyti projektų teikiamą naudą bendruomenei, atskleisti ir paviešinti įvairių fondų lėšomis finansuojamų projektų vadovų ir dalyvių indėlį į švietimo kokybės gerinimą.

Mugėje buvo pristatyta Vilniaus Šilo  mokykla ir joje vykę tarptautiniai Erasmus+ KA2 ir Nordplus Junior projektai.  Mokinių konferencijos metu šiliečiai  pasidalino  sėkminga projektinės veiklos patirtimi ir galimybėmis, kurias sukuria dalyvavimas tarptautiniuose projektuose. 

„Projektų mugė“ vyksta ne pirmus metus, tačiau mokiniai, turintys specialiųjų ugdymosi poreikių, čia dalyvauja pirmąkart. Tai drąsus, gražus ir prasmingas įtraukiojo ugdymo pavyzdys! 

Po mugės mokiniai keltu persikėlė į Smiltynę, aplankė Lietuvos jūrų muziejų. Ten susipažino su įvairiausiais jūros gyvūnais, žavėjosi jų grožiu, sumanumu, prisitaikymu gyventi skirtingose aplinkose. Mokiniai ir mokytojai turėjo galimybę dalyvauti edukacinėje pamokoje „Baltijos jūros vėtrungės“. 
Pabaigoje ekskursijos visi nuvyko prie jūros vartų. Daliai šiliečių  tai buvo pirma pažintis su jūra! Stiprus vėjas šiaušė jūrą – gėrėjomės Baltijos jūros grožiu ir didybe.
Vėlai vakare grįžome pilni gerų įspūdžių, laimingi, jautėmės nuveikę didelius darbus. Ši kelionė ilgam išliks ir mokytojų, ir mokinių atmintyje. 

Dėkojame pedagogams už ugdymą, įveikiantį visas kliūtis!

  Atnaujinta: 2019 vasario 28d.