LMA VRUBLEVSKIŲ BIBLIOTEKOS GERUMO AKCIJA ŠILO MOKYKLAI

  Naujienos, Padėkos, Renginiai

Jauki Tado Vrublevskio skaitykla Vrublevskių bibliotekoje. Giedrės Trapikaitės nuotr.

2016 m. balandžio 29 d. LMA Vrublevskių bibliotekoje įvyko vienas iš Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės renginių – Knygų dovanų mugė, tapusi gerumo akcija. Jos metu net aštuonios institucijos: Lietuvos nacionalinis muziejus, Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės valdovų rūmai, Lietuvių kalbos institutas, Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas, Lietuvos istorijos institutas, Lietuvos mokslų akademija, Gamtos tyrimų centras ir LMA Vrublevskių biblioteka, dovanojo savo leistų knygų (apie 150 vnt.), kurių galėjo įsigyti kiekvienas, užsukęs į mugę.

Akcijos metu už dovanotas knygas buvo surinkti 266 eurai. Labdara  perduota Vilniaus Šilo specialiosios mokyklos bibliotekai.

Dėkojame mokyklos bičiulei Ingai Berulienei.

Daugiau informacijos ir fotografijų: http://www.mab.lt/lt/naujienos/1651

  Atnaujinta: 2016 gegužės 5d.