KARANTINAS BAIGTAS! KOKIŲ RIBOJIMŲ DAR TURIME LAIKYTIS?

Naujienos, TĖVELIAMS

Gerbiami Tėveliai/Globėjai/Rūpintojai.

Lygiai tris mėnesius Lietuvoje trukęs karantinas – baigtas.  Švietimo veikla neberibojama. Noriu Jums nuoširdžiai padėkoti, kad padėjote įveikti karantino laikotarpio iššūkius, buvote supratingi ir atsakingi.

Tačiau, nuo šiandien, t.y. 2020-06-17 d., šalyje lieka galioti valstybės lygio ekstremali situacija, dėl kurios dalis ribojimų – vis dar išlieka. Taigi, kokių saugos reikalavimų privalome laikytis:

–  dezinfekuoti patalpas, todėl vaikučius galime priimti į mokyklą nuo 8 val. (mokyklos darbo laikas: I-IV 8.00 – 18.00 val., V 8.00  – 17.00 val.);

– laikytis rankų higienos;

– prioritetą teikti veikloms lauke;

– švietimo įstaigų darbuotojams negalima dirbti, jeigu jie turi ligos simptomų ar jiems paskirta izoliacija;

– draudžiama dalyvauti vaikų vasaros užimtumo programos veiklose vaikams, kuriem pasireiškia karščiavimas (37,3 C ir daugiau) ar kurie turi kitų viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.).

Linkiu stiprios sveikatos ir saulėtų dienų.
Pagarbiai

Egidija Urbanavičienė
direktorė

Vilniaus Šilo mokykla

Atnaujinta: 2020 birželio 17d.