KANKORĖŽIO STOVYKLA PRADINUKAMS – ERASMUS + KA2 PROJEKTO „I AM PROSPEROUS“ DALIS

  Naujienos, Projektai, Renginiai, TĖVELIAMS

Kol rudenėlis mus džiugina šiltu, auksiniu rudeniu – pradinukai išsiruošė į 3 dienų Kankorėžio stovyklą Anykščiuose, kur mokysis gamtos pokyčių bei paslapčių, iškylaus, gilins savarankiškumo bei socialinius įgūdžius. 

Ši stovykla yra paskutinis Erasmus+ KA 2 proramos projekto „I AM PROSPEROUS“ renginys. 2016-2018 metais kaupta tarptautinio darbo patirtis su Estijos, Ispanijos, Lenkijos mokyklomis panaudojama darbui su Vilniaus Šilo mokyklos pradinių klasių mokinukais, kurie ateityje taip pat keliaus ir mokysis ne tik po Lietuvą, bet ir po plačiąją Europą. 

Vilniaus Šilo mokyklos pedagogams labai svarbu neužsidaryti tarp keturių sienų. Projekto metu įgyta geroji patirtis padrąsino žengti drąsiau, mokytis bei ugdyti plačiau. 

Dėkojame Mokytojams už ryžtą ir pasiaukojantį darbą, Tėveliams – už pasitikėjimą ir bendradarbiavimą. Stovykla finansuojama iš Erasmus+ KA2 programos lėšų. 

  Atnaujinta: 2018 spalio 16d.