JURGA KLIMKIENĖ – VILNIAUS METŲ MOKYTOJA 2020!

  Naujienos, Padėkos

 

Sveikiname specialiąją pedagogę – logopedę JURGĄ KLIMKIENĘ – Vilniaus metų MOKYTOJĄ 2020! 

Jurga atsiskleidė kaip aktyvi, energinga ir veržliai tobulėjanti, aukštesnės ugdymo kokybės siekianti specialistė.

Jurga pažįstame ir vertiname kaip empatišką komandos lyderę, gebančią prisiimti atsakomybę, per ribotą laiką sutelkti skirtingų švietimo įstaigų specialistus, atstovauti šalies pedagoginę bendruomenę ne tik Vilniuje, bet ir ES šalyse. Pedagogės rūpesčio, komunikacinių gebėjimų bei bendruomeniškumo dėka mokyklos labdaros-paramos fondas 2019 -2020 m. pasipildė 8 000 eurų (rėmėjai iš Nyderlandų) suma. Už šias lėšas mokyklos sensoriniame sodelyje buvo įrengti lauko muzikos instrumentai, apmokėti kvalifikacijos kėlimo kursai mokyklos pedagogams, perkamos priemonės, kad pamokos būtų kuo įdomesnės, netikėtos ir turiningos.

Taip pat reikia paminėti, kad nuo 2019 m. gruodžio mėn. Jurga vadovauja Mokyklos Tarybai, telkia mokyklos bendruomenę veikloms, kurios kurtų emociškai palankią, SUP vaikams pritaikytą, mokyklos edukacinę aplinką.

Jurgos Klimkienės veikla – tai įkvepianti istorija, kaip per trumpą laiką, tikslingai, ir nenuleidžiant rankų, dirbant bei išnaudojant visas suteikiamas galimybes, pasiekiama stulbinančių rezultatų, kurie įrodo, kad Jurga –  novatoriška ir universali pedagogė, pasižyminti aukšta vidine kultūra bei verta būti išrinkta „Vilniaus m. metų Mokytoja 2020“!

VALIOOOOOO!

Direktorė

  Atnaujinta: 2020 spalio 14d.