Istorija

Mokyklos pastatas pastatytas 1954 m. 1975 m. jame įkurta Vilniaus 4-oji pagalbinė mokykla sutrikusio intelekto vaikams. 1994 m. spalio 17 d. Vilniaus m. Tarybos nutarimu mokykla pavadinta Vilniaus Šilo specialiąja mokykla.

1994 m. Šilo specialiojoje mokykloje, pirmą kartą Vilniaus mieste, buvo atidarytos 2 lavinamosios klasės vaikams, turintiems žymų intelekto sutrikimą bei įvairių negalių kompleksą. Nuo to laiko mokyklos misija – ugdyti didelių ir labai didelių specialiųjų ugdymosi poreikių turinčius vaikus.

Mokyklai vadovavo šie direktoriai: T. Čekatauskienė, A. Bubnys, A. Kindurytė, A. Rimkus. 2013 – 2015 m. m. laikinai direktoriaus pareigas ėjo Valdas Žekonis.

Nuo 2015 m. rugsėjo 2 dienos mokyklai vadovauja direktorė Egidija Urbanavičienė.

Atnaujinta: 2015 lapkričio 10d.