Informacija

 

LIETUVOS MUZIKOS TERAPIJOS ASOCIACIJA

Projektas ,,Menas neįgalių vaikų ir jų šeimų gerovei“

 VEIKLŲ TVARKARAŠTIS

(Vilniaus Šilo mokykla, Lakštingalų g. 8, Vilnius)

 

ŠOKIO JUDESIO TERAPIJA

Antradieniais 13.30-15.30

Užsiėmimus veda specialistė Giedrė Subotinaitė

 

MUZIKOS TERAPIJA

Penktadieniais 12.15-14.15

Užsiėmimus veda specialistė Mintautė Sudžiūtė

 

TĖVŲ PSICHOLOGINĖS PAGALBOS GRUPĖ

 Kiekvieno mėnesio paskutinį trečiadienį arba ketvirtadienį 16.00-18.00 val.

 (Užsiėmimai vyks Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namuose – pagalbos ,,Šeimos slėnis“, (Žolyno g. 47,Vilnius)

 

Individualios psichologo konsultacijos projekte dalyvaujantiems vaikams ir jų šeimos nariams teikiamos VšĮ Psichologinės sveikatos centre (Eitminų g. 12-146, Vilnius)

Reikalinga išankstinė registracija tel. +37064704579

 2019/2020 mokslo metų trukmė, atostogos

                    Klasės

 

1-4 5-10, I-III Socialinių įgūdžių ugdymo metai
Mokslo metų pradžia/

Ugdymo proceso pradžia

 

2019-09-02

Pusmečių trukmė 1-asis 2019-09-02 – 2020-01-31

2-asis 2020-02-01 – 2020-06-09

 

1-asis 2019-09-02 – 2020-01-31

2-asis 2020-02-01 – 2020-06-23

 

Rudens atostogos  2019-10-28 – 2019-10-31
Žiemos (Kalėdų) atostogos 2019-12-23 – 2020-01-03
Žiemos atostogos 2020-02-17 – 2020-02-21
Pavasario (Velykų) atostogos 2020-04-14 – 2020-04-17
Ugdymo proceso pabaiga 2020-06-09 2020-06-23
Ugdymo proceso trukmė ugdymo dienomis  

175

 

185

Vasaros atostogos

 

2020-06-09 – 2020-08-31 2020-06-23 – 2020-08-31

 

VILNIAUS ŠILO MOKYKLOS

NEFORMALIOJO UGDYMO BŪRELIŲ GRAFIKAS

2019-2020 m. m.

Klasė,

 mokytojas

Būrelis Laikas
1 spec. A

Kazimiera Matulionytė

Senovės amatai (Vikingų km.)

Muzika

Pirmadienis 13.25 -14.05

Penktadienis 11.35-12.15

1 spec. B

Svetlana Petkevičienė

Sporto būrelis

Sceninė raiška (teatras)

Pirmadienis 12.30 -13.10

Ketvirtadienis 12.30 – 13.10

2 spec.

Artūras Markevič

Senovės amatai (Vikingų km.)

Muzika

Pirmadienis 8.55-9.35

Ketvirtadienis  14.15 – 14.55

3 spec.

Gintarė Šimkienė

Muzika

Sceninė raiška (teatras)

Vektorinė tapyba

Pirmadienis 14.15 – 14.55

Ketvirtadienis 13.25 -14.05

Penktadienis 13.25 -14.05

3-4 lav.

Aušra Kriaučiūnienė

Muzika Ketvirtadienis 15.05-15.45
3-4 spec.

Vaida Maziukienė

Sporto būrelis

Vektorinė tapyba

Pirmadienis 13.25 -14.05

Penktadienis 13.25 -14.05

2-4 spec. R

Ana Kolpakova

Senovės amatai (Vikingų km.)

Sporto būrelis

Vektorinė tapyba

Pirmadienis 11.35-12.15

Penktadienis 12.30 -13.10

Penktadienis 15.05-15.45

5-6 spec. R

Elena Tamošiūnienė

Senovės amatai (Vikingų km.)

Vektorinė tapyba

Sporto būrelis

Pirmadienis 8.55-9.35

Penktadienis 11.35-12.15

Penktadienis 13.25 -14.05

5-6 spec.

Airidas Šešetas

Sceninė raiška (teatras)

Knygų bičiulių klubas

Trečiadienis 13.25 -14.05

Penktadienis 11.35-12.15

5-6 lav.

Jurga Klimkienė

Muzika

Vektorinė tapyba

Trečiadienis 12.30 -13.10

Penktadienis 14.15 – 14.55

7 lav.

Jolanta Jaraminienė

Senovės amatai (Vikingų km.)

Knygų bičiulių klubas

Vektorinė tapyba

Pirmadienis 12.30 -13.10

Ketvirtadienis 12.30 -13.10

Penktadienis 15.05-15.45

6-9 spec.

Lilija Markevičienė

Knygų bičiulių klubas

Sceninė raiška (teatras)

Sporto būrelis

Pirmadienis 13.25 -14.05

Trečiadienis 12.30 -13.10

Penktadienis 14.15 – 14.55

7-10 spec.

Andrius Nakraševičius

Sceninė raiška (teatras)

Meistravimo darbai

Meistravimo darbai

Vektorinė tapyba

Antradienis 13.25 -14.05

Antradienis 14.15 – 14.55

Ketvirtadienis 12.30 -13.10

Penktadienis 14.15 – 14.55

8 spec.

Rūta Bagdonavičienė

Meistravimo darbai

Meistravimo darbai

Rankdarbiai

Sporto būrelis

Vektorinė tapyba

Antradienis 14.15 – 14.55

Ketvirtadienis 12.30 -13.10

Penktadienis 13.25 -14.05

Penktadienis 15.05-15.45

Penktadienis 15.55-16.35

7-8 lav.

Irena Radžiūnienė

Sporto būrelis

Muzika

Pirmadienis 15.05-15.45

Antradienis 14.15 – 14.55

5-10 lav.

Veronika Jelenskienė

Senovės amatai (Vikingų km.)

Muzika

Pirmadienis 9.50-10.30

Ketvirtadienis 13.25 -14.05

7-10 lav.

Audronė Gagienė

Muzika

Vektorinė tapyba

Ketvirtadienis 12.30 -13.10

Penktadienis 15.55-16.35

8-10 lav.

Ona Guogienė

Senovės amatai (Vikingų km.)

Sporto būrelis

Vektorinė tapyba

Pirmadienis 10.45-11.25

Pirmadienis 14.15 – 14.55

Penktadienis 11.35-12.15

SĮ A

Brigita Žilinskienė

Senovės amatai (Vikingų km.)

Rankdarbiai

Vektorinė tapyba

Pirmadienis 12.30 -13.10

Trečiadienis 14.15 – 14.55

Penktadienis 12.30 -13.10

SĮ B

Asta Petuchovienė

Muzika

Senovės amatai (Vikingų km.)

Pirmadienis 12.30 -13.10

Pirmadienis 13.25 -14.05

SĮ C

Vilma Bobinienė

Muzika

 

Trečiadienis 13.25 -14.05

  Atnaujinta: 2020 kovo 13d.