Į naujus mokslo metus – su dar vienu MOKYKLINIU AUTOBUSIUKU!

Naujienos, TĖVELIAMS

2018-08-30 d.  Katedros aikštėje vyko geltonųjų autobusiukų perdavimo savivaldybėms šventė. Vilniaus Šilo mokyklai jau antri metai iš eilės perduotas naujas autobusiukas, kadangi šiais metais mokykloje labai padaugėjo specialiųjų poreikių turinčių mokinių, nes prie mokyklos prijungtas Vilniaus specialiojo ugdymo centras „Aidas“.

Abu mokykliniai autobusai turi po 19 vietų. Didesniam saugumui užtikrinti, juose įrengti ES standartus atitinkantys užvedimą blokuojantys alkotesteriai.

Nauji autobusiukai skirti vežioti mokinius iš reorganizuotų, likviduotų ir pertvarkytų mokyklų kaimuose ir miesteliuose, gyvenančius toliau kaip 3 km, taip pat priešmokyklinio ugdymo, specialiųjų poreikių turinčius mokinius.

Šventėje dalyvavo Prezidentė Dalia Grybauskaitė, Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė, Vilniaus miesto mero pavaduotoja Edita Tamošiūnaitė, Švietimo, kultūros ir sporto departamento direktorė Alina Kovalevskaja.

Atnaujinta: 2018 rugsėjo 2d.