GOLFO PARAMOS TURNYRAS – ĮSPŪDINGAS SAVAITGALIS SU ŠEIMA!

  Naujienos, Padėkos, Projektai, TĖVELIAMS

Gegužės  12 d. vyko „Arnas Kaunas Golf Training Center“ golfo paramos turnyras Vilniaus Šilo mokyklos mokinių šeimoms. Pozityvus, nepaprastai įdomus, draugiškas ir saulėtas sekmadienis subūrė golfo klubo ir mokyklos bendruomenes. 

Kaip gimė idėja idėja organizuoti šį turnyrą?

„Šį projektą sugalvojau vedamas padėti tiems vaikams, kuriuos dažniausiai mes pamirštame ir mažiausiai jiems skiriame laiko. Esu gimęs po laiminga žvaigžde, labai daug žmonių man padeda, todėl dažnai savęs klausiu „kodėl man? kodėl aš?“. Imdamas gerą pavyzdį, noriu savo gerais darbais įkvėpti kitus, kad dauguma mūsų galėtų padėti teims, kuriems labiausiai reikia pagalbos.“  – atviravo Arnas.

Nuoširdžiausiai dėkojame Arnui Kaunui už idėją ir jos įgyvendinimą. 

 

  Atnaujinta: 2019 gegužės 15d.