GERIAUSIA APLINKOSAUGINIO ŠVIETIMO ERDVĖ – VILNIAUS ŠILO MOKYKLOJE!

  Naujienos, Projektai

Savivaldybės visuomenės aplinkosauginio švietimo programos ,,Savivaldybei pavaldžių įstaigų aplinkosauginio švietimo“ projektų konkurse ,,Vilniaus miesto savivaldybės įmonių ir įstaigų žalioji aplinka – aplinkosauginio švietimo erdvė“ Vilniaus Šilo mokykla užėmė I vietą įvairaus tipo mokyklų grupėje.

Visos edukacinės erdvės sukurtos sutelkus mūsų mokyklos bendruomenės jėgas – taip įrodėme, kad esame kūrybiška, darbšti, vertinanti mus supančią aplinką komanda. 

Pati didžiausia padėka – Socialinių įgūdžių klasės mokiniams bei pedagogėms Brigita, Jovitai, Irinai, pavaduotojams Astai ir Žilvinui, bibliotekininkei Danutei, padėjėjai Rasai, vairuotojui Povilui ir darbuotojams Justui bei Romui.

Mokykla savo patirtimi, kuriant ir naudojant žaliąsias edukacines erdves, dalijasi leidinyje Vilniaus miesto savivaldybės įmonių ir įstaigų žalioji aplinka – aplinkosauginio švietimo erdvė. Ona Motiejūnaitė, Rita Stulpinienė. Vilnius, 2019.

  Atnaujinta: 2020 sausio 18d.