DRAUGYSTĖS ŽYGIS KARTU SU „RENKUOSI MOKYTI – MOKYKLŲ KAITAI“ PROJEKTU

  Naujienos, Projektai, TĖVELIAMS

Vilniaus Šilo mokykloje žygiai į mišką – jau tapo tradicija. Šįkart mūsų mokinukai keliauja ne vieni – kartu pasikvietė ir Sietuvos progimnazijos bei Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjaus moksleivius. 

Išvykoje moksleiviai žengė poromis. Jas sudarė skirtingų mokyklų vaikai. Taip jie galėjo susidraugauti ir geriau pažinti vienas kitą. Pasiekę Valakampių paplūdimį kartu atliko įvairias užduotis, estafetes.

Mokytojai sako, kad tokios išvykos – galimybė geriau pažinti vieniems kitus. „Nesvarbu, ką mes turime, kokie esame, bet visi drauge“, – sako mokytojas Airidas Šešetas.

Stebėdami mokinius, matydami šio projekto poveikį, pedagogai numatė, kad tokie renginiai taps gražia tradicija.

Daugiau apie šį renginį žiūrėkite LRT televizijos laidoje.

 

  Atnaujinta: 2019 lapkričio 5d.