DIDŽIUOJAMĖS IR SVEIKINAME! MOKYTOJAS ARTŪR ADAM MARKEVIČ – MEILĖS LUKŠIENĖS PREMIJOS LAUREATAS!

  Naujienos, Padėkos

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje išrinktas naujas Meilės Lukšienės premijos laureatas. Juo tapo Vilniaus Šilo mokyklos 3 specialiosios klasės ir etikos 26 metų mokytojas Artūr Adam Markevič.

VIDEO

„Šią premiją priimu kaip pasitikėjimo jaunu žmogumi ir jaunu mokytoju ženklą ir kaip ne tik mano, bet ir visos Vilniaus Šilo mokyklos bendruomenės veiklos įvertinimą. Mokytojo darbe svarbiausia pastebėti vaiką, jo asmenybę ir poreikius“, – sakė Artūr.

Mokytojas į Vilniaus Šilo mokyklą 2018 m. atėjo per projektą „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai“. Įsitikinome, kad šis mokytojas niekada nenuleidžia rankų, susidūręs su sunkumais, pozityviai žiūri į mokytojo profesiją, bendradarbiauja su kolegomis.

Drauge su mokyklos „Renkuosi mokyti“ projekto Pokyčio komanda,  jis įgyvendino „Mokyklos pokyčio projektą“, kuris parodė įtraukiojo ugdymo svarbą, ir ne tik mokyklos bendruomenei. 2018-2020 m. buvo inicijuotos Vilniaus Šilo mokyklos, Vilniaus „Sietuvos“ progimnazijos ir VGTU inžinerijos licėjaus bendros mokinių veiklos, kurių idėja – kiekvienas mokinys turi patirti mokymosi sėkmę. Vaikai drauge keliavo „Draugystės žygyje“, buvo organizuotos bendros pradinių klasių mokinių veiklos, informacinės pamokos-diskusijos apie vaikų, turinčių spec. ugdymosi poreikių, ypatumus, stiprybes VGTU inžinerijos licėjaus mokiniams.

Sudėtingu COVID-19 pandemijos laikotarpiu Artūr per labai trumpą – 1 savaitės laikotarpį drauge su kitais mokyklos specialistais parengė unikalius nuotolinio ugdymo pamokų rinkinius. Pamokų pavyzdžiais aktyviai naudojosi Lietuvos pedagogai, ugdantys vaikus, turinčius labai didelių ir didelių ugdymosi poreikių.

Artūr Adam Markevič taip pat aktyvus asociacijos „Lietaus vaikai“ žurnalo bendradarbis, konsultuoja Vilniaus Šilo mokykloje įkurtame konsultaciniame centre, teikiančiame ilgalaikes konsultacijas įstaigoms, ugdančioms vaikus, turinčius specialiuosius ugdymosi poreikius. Kiekvieną savaitę su savo auklėtiniais mokytojas išvyksta už mokyklos ribų, lankosi gamtoje, muziejuose, teatruose, gražiose Lietuvos vietose.

Į Meilės Lukšienės premiją šiemet pretendavo 19 šalies pedagogų.

Daugiau informacijos: https://www.smm.lt/web/lt/pranesimai_spaudai/naujienos_1/isrinktas-meiles-luksienes-premijos-laureatas-

  Atnaujinta: 2020 spalio 27d.